ŚwiatSymulatorów.pl

Twój sklep z symulatorami ciężarówek!

DLC Waszyngton – tylko na STEAM

W tym miejscu miało być ogłoszenie o uruchomieniu przedsprzedaży DLC Waszyngton. Ale go nie będzie.

Zgodnie z informacjami jakie otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym od polskiego wydawcy gier studia SCS Software, dodatek DLC Waszyngton będzie od dnia premiery – do odwołania dostępny tylko i wyłącznie na platformie STEAM.

Co to oznacza?

Oznacza to, że w dniu premiery, ani w żadnej najbliższej, możliwej do przewidzenia przyszłości, nigdzie w Polsce nie dostaniecie dodatku w wersji pudełkowej.

Natomiast w przypadku wersji cyfrowej – nigdzie w Polsce nie dostaniecie dodatku DLC Waszyngton w drodze oficjalnej dystrybucji. Jedynym miejscem, gdzie będziecie mogli dokonać zakupu pozostanie platforma STEAM. Czy polscy sprzedawcy znajdą jakieś „obejścia” aby móc handlować dodatkiem – tego nie wiemy i sami tego próbować nie zamierzamy.

Do odwołania czy na zawsze?

Jak nas poinformowano „Steam ma na ten moment wyłączność”. Kiedyś możę się to zmienić. Czy i kiedy tak się stanie? Niewiadomo. Pewne jest to, że w przypadku „zmiany decyzji studia, wprowadzenie produktu pudełkowego na rynek to minimum 2-3 tygodnie.

A nie możecie pozyskać z innego źródła?

Niestety nie możemy tego zrobić. Z jednej strony – wszystko wskazuje że polityka „Waszyngton tylko na STEAM” dotyczy wszystkich krajów.

Nawet gdyby było inaczej jesteśmy związani umową o współpracy z polskim wydawcą produktów SCS Software i pozostajemy w tym temacie lojalni. Nasza oferta symulatorów SCS Software odzwierciedla to, co w swojej ofercie ma polski wydawca.

Dlatego też nie ma w naszej ofercie Krone DLC do ETS2 czy Special Transport do ATS. W obu przypadkach SCS Software zachowało wyłączność dla STEAM. Nie sądziliśmy że ta polityka dotknie też produktów które do tej pory trafiały także do pudełek – jak DLC mapowe.

assets

SCS zabierze nas nad Morze Czarne!

Na początku maja SCS Software ogłosiło tytuł kolejnego, tworzonego właśnie mapowego dodatku do ETS2. Będzie to “Road to the Black Sea” –“Droga nad Morze Czarne”.

W nowym dodatku zobaczymy Rumunię, Bułgarię oraz europejską część Turcji – turecką Trację.

Spodziewamy się, że studio pójdzie utartym szlakiem i wyda produkt na przełomie listopada i grudnia, w podobnej cenie co ostatnie dodatki. Jednakże, ba tę chwilę nie jest OFICJALNIE znana data premiery dodatku ani jego cena.

Jeżeli chcecie być na bieżąco z informacjami o dodatku zapraszamy do śledzenia tagu na naszym zaprzyjaźnionym portalu o ETS2. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi materiałami graficznymi pochodzącymi z dodatku

Continue reading

Sardynia za darmo dla posiadaczy DLC Italia!

SCS Software lubi wspierać graczy którzy wspierają studio!

Twócy gry wielokrotnie pokazali że oprócz sprzedaży dodatków,  wprowadzają do gry dużo nowości. Okazuje się że nie odkładają na półkę już raz wydanych dodatków.

W aktualizacji 1.35 zostanie bowiem za darmo powiększone DLC Italia! Do mapy zostanie dodana wyspa Sardynia!

Na wyspę będzie można dostać promem z Neapolu bądź Palermo.

Znajdziecie na niej 3 nowe miasta – Cagliari, Olbię oraz Sassari, gdzie znajduje się słynny kościół Matki Bożej Betlejemskiej. Do tego oczywiście rozliczne małe wioski, ukryte gdzieś pomiędzy winnicami i drzewami oliwnymi. Na tej wzspie nie znajdziecie żadnej autostrady. Pełno natomiast małych dróg, ulokowanych zarówno na wybrzeżu jak i w górach.  Premiera aktualizacji planowana jest na późną wiosnę.

DLC możesz kupić już dziś na naszej stronie!

Nie masz jeszcze DLC?

To nie problem!

Heavy Cargo Pack do ETS2 już w naszej ofercie!

Twoja ciężarówka pozwalała Ci na niemal bezproblemowy transport niemal każdego ładunku? Cofasz i parkujesz niemal z zamkniętymi oczami? Jeśli tak, to znak że najwyższa pora spróbować czegoś nowego!

Z przyjemnością informujemy że dodatek Heavy Cargo Pack do ETS2 zawierający ładunki typu Overweight jest nareszcie dostępny w sprzedaży, także w naszej ofercie.

Przetestuj umiejętności transportując super ciężkie ładunki typu overweight – ważące nawet 60 ton – zawarte w Heavy Cargo Pack! Zdobywaj wzniesienia i górskie przełęcze, pamiętając o parametrach swoich ciężarówki i o monstrum które masz na naczepie – niejednokrotnie będziesz musiał to robić żółwim tempem, będąc zmuszonym redukować do najniższych biegów. To właśnie są realia transportów overweight!

Co znajdziemy w dodatku?

  • 8 Nowych Ładunków
  • 2 Nowe Naczepy posiadające skrętne osie
  • Potężne podwozia ciężarówek 8×4 dla trzech najnowszych ciężarówek: Volvo, Scanii oraz Mercedesa.
  • Nowe malowania ciężarówek

Każda z tych naczep będzie wykorzystywała technologię skrętnych osi. Z jednej strony ułatwią wam one pokonywanie zakrętów a z drugiej… mogą stać się przekleństwem w czasie parkowania

Minął rok od premiery American Truck Simulator!

Czas biegnie na prawdę szybko. Okazuje się że właśnie minął rok od premiery American Truck Simulator – najmłodszego dziecka czeskiego studia SCS Software. Pozwoliliśmy przygotować sobie ekspresowe zestawienie zmian które nastąpiły w grze. Bezpłatnych zmian, dzięki którym gra zwiększyła swoją wartość dla graczy!

  • Dodanie do mapy kolejnego stanu – Arizony
  • Zmiana skali mapy z 1:34 do 1:20 – dzięki czemu długość dróg urosła o 75%
  • Dodanie dwóch kolejnych ciężarówek – Kenwortha W900 i Peterbilta 389
  • 5 dużych aktualizacji dodających poprawki, usprawnienia i nowe funkcje do gry.

Wszystko to pojawiło się w grze w ramach darmowych aktualizacji, bez wątpienia zwiększając atrakcyjność ATSa. A co powiecie na mix ulepszenia gry i obniżenia ceny? Świętując urodziny American Truck Simulator, do końca tygodnia oferujemy Wam grę w niższej cenie:

Sprzedaż American Truck Simulator ruszyła!

Z przyjemnością informujemy że w dniu dzisiejszym rusza sprzedaż długo oczekiwanej gry American Truck Simulator! Miłośnikom symulatorów ciężarówek, tego tytułu nie trzeba nawet przedstawiać! ATS to kolejny tytuł ze stajni SCS Software – studia, które od prawie dwóch dekad specjalizuje się w symulatorach ciężarówek, a na swoim koncie ma takie tytuły jak Euro Truck Simulator 2 czy seria 18 Wheels of Steel!

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje:

Wersja pudełkowa

ats_boxPL
Wersja pudełkowa gwarantuje dostęp do 3 stanów:

– Kalifornii
– Nevady
– Arizony

Cena wersji pudełkowej: 79,99 zł
Cena w naszym sklepie: 64,99 zł

Wersja cyfrowa

ats_boxPL
Wersja cyfrowa gwarantuje dostęp do 3 stanów:

– Kalifornii
– Nevady
– Arizony

Cena wersji cyfrowej: 79,99 zł
Cena w naszym sklepie: 64,99 zł

Wersja Kolekcjonerska!

kolekcjonerka_viz

Obok klasycznej wersji cyfrowej i pudełkowej, twórcy gry przewidzieli także bogatą EDYCJĘ KOLEKCJONERSKĄ w formie pudełkowej!

Edycja kolekcjonerska zawiera:
1) Gra w wersji pudełkowej gwarantująca dostęp do 3 stanów: Kalifornii oraz dodatkowo Nevady i Arizony jako DLC (pobieranych automatycznie momencie ich oficjalnej premiery).
2) Miniaturowy model ciężarówki w skali 1:87
3) Plakat American Truck Simulator
4) Naklejka American Truck Simulator

Cena podstawowa wersji pudełkowej: 129,99 zł
Cena w naszym sklepie ŚwiatSymulatorów.pl: 119,99 zł


Wchodzimy na Allegro!

Z przyjemnością informujemy iż od dziś nasz sklep posiada też swoją odnogę na platformie Allegro. Aby  przyjemnie ją zainaugurować zdecydowaliśmy się na zaoferowanie Wam mega korzystnych warunków na trzech pierwszych aukcjach gier w wersjach pudełkowych!

Na pierwszy ogień oferujemy:

Uwaga, w przypadku płatności z góry, przesyłka pocztowa priorytetowa GRATIS! Na Allegro zaoferowaliśmy Wam ceny jeszcze niższe niż na SwiatSymulatorow.pl! No i wysyłka gratis! Nasz sklep na allegro nazywa się GITmedia.

cms2015cropped

CMS 2015 za 36,99 zł!

TMS2015 za 28,99 zł!

TMS2015 za 28,99 zł!

Spintires w rewelacyjnej cenie 52,99 zł!

Spintires w rewelacyjnej cenie 52,99 zł!


Długo wyczekiwany update Spintires, nareszcie dostępny!

Twórcy tego jedynego w swoim rodzaju symulatora samochodu ciężarowego w ekstremalnych warunkach, poświęcili masę czasu na naprawę najważniejszych błędów. Nareszcie światło dzienne ujrzała nowa, bezpłatna aktualizacja do tej gry.

Zawiera ona m.in.:
– 5 nowych ciężarówek: B-66, B-131, C-4310, D-537, K-700;
– modyfikacje istniejących pojazdów (ulepszona grafika, fizyka i dźwięki);
– poprawki mechaniki, grafiki i tłumaczeń;
– umieszczenie modelu kierowcy w ciężarówce,
– poprawioną wydajność;

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmikiem pokazującym nowe modele ciężarówek:

Jak zapowiadają autorzy gry, kolejna aktualizacja gry będzie zawierała w sobie oficjalne narzędzia moderskie, które pozwolą samodzielnie modyfikować tereny i ciężarówki znajdujące się w grze!

Brzmi zachęcająco? Jeżeli jeszcze nie zaopatrzyliście się w Spintires, możecie je zakupić w naszym sklepie:


Witaj świecie – czyli startujemy z naszym mini blogiem.

Po około pół roku prowadzenia sklepu zdecydowaliśmy się rozszerzyć swoją działalność o mini blog, związany z działalnością naszego sklepu. Dlaczego blog będzie mini i czego będą dotyczyły publikowane na nim treści?

Chcemy wykorzystać funkcjonalność bloga aby móc informować Państwa o wszystkim tym co jest związane z produktami dostępnymi w naszym sklepie, a także z działalnością i ofertą naszego sklepu. Chcemy docierać z czytelną informacją o nowościach w naszej ofercie w formie innej niż powszechnie stosowany mailing. Przede wszystkim chcemy skupić się jednak na nowościach i zmianach zachodzących w sprzedawanych przez nas produktach. Zarówno Euro Truck Simulator 2, jak Spintires czy Car Mechanic Simulator 2015, są wciąż produktami, które wciąż żyją i są rozwijane. Pragniemy więc, aby osoby, zainteresowane, którymś z tych tytułów miały szanse dowiedzieć się o zachodzących w nich nowościach, już z poziomu naszej strony.

Dlaczego blog będzie „MINI”? Chcemy dostarczać najważniejsze, kluczowe informacje. Co jednak najważniejsze – nie chcemy dublować, ani przepisywać innych serwisów. I co najważniejsze – skupiamy się na faktach a nie na plotkach 🙂

Korzystając z pierwszego wpisu pragniemy publicznie odpowiedzieć na pytanie które bardzo często przejwija się w otrzymywanych przez nas mailach: Czy będziemy prowadzić sprzedaż American Truck Simulator?

Gra jest jeszcze w fazie produkcji – nie jest znana data premiery, ani też cena. Bez wątpienia chcemy mieć ten tytuł w naszej ofercie!. Jeżeli więc data i cena zostaną określone, podejmiemy wszystkie starania, aby tytuł był u nas dostępny, najlepiej włącznie z formą preorderów!