Twój sklep z symulatorami ciężarówek!

DLC Waszyngton – tylko na STEAM

W tym miejscu miało być ogłoszenie o uruchomieniu przedsprzedaży DLC Waszyngton. Ale go nie będzie.

Zgodnie z informacjami jakie otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym od polskiego wydawcy gier studia SCS Software, dodatek DLC Waszyngton będzie od dnia premiery – do odwołania dostępny tylko i wyłącznie na platformie STEAM.

Co to oznacza?

Oznacza to, że w dniu premiery, ani w żadnej najbliższej, możliwej do przewidzenia przyszłości, nigdzie w Polsce nie dostaniecie dodatku w wersji pudełkowej.

Natomiast w przypadku wersji cyfrowej – nigdzie w Polsce nie dostaniecie dodatku DLC Waszyngton w drodze oficjalnej dystrybucji. Jedynym miejscem, gdzie będziecie mogli dokonać zakupu pozostanie platforma STEAM. Czy polscy sprzedawcy znajdą jakieś „obejścia” aby móc handlować dodatkiem – tego nie wiemy i sami tego próbować nie zamierzamy.

Do odwołania czy na zawsze?

Jak nas poinformowano „Steam ma na ten moment wyłączność”. Kiedyś możę się to zmienić. Czy i kiedy tak się stanie? Niewiadomo. Pewne jest to, że w przypadku „zmiany decyzji studia, wprowadzenie produktu pudełkowego na rynek to minimum 2-3 tygodnie.

A nie możecie pozyskać z innego źródła?

Niestety nie możemy tego zrobić. Z jednej strony – wszystko wskazuje że polityka „Waszyngton tylko na STEAM” dotyczy wszystkich krajów.

Nawet gdyby było inaczej jesteśmy związani umową o współpracy z polskim wydawcą produktów SCS Software i pozostajemy w tym temacie lojalni. Nasza oferta symulatorów SCS Software odzwierciedla to, co w swojej ofercie ma polski wydawca.

Dlatego też nie ma w naszej ofercie Krone DLC do ETS2 czy Special Transport do ATS. W obu przypadkach SCS Software zachowało wyłączność dla STEAM. Nie sądziliśmy że ta polityka dotknie też produktów które do tej pory trafiały także do pudełek – jak DLC mapowe.

assets