Twój sklep z symulatorami ciężarówek!

Witaj świecie – czyli startujemy z naszym mini blogiem.

Po około pół roku prowadzenia sklepu zdecydowaliśmy się rozszerzyć swoją działalność o mini blog, związany z działalnością naszego sklepu. Dlaczego blog będzie mini i czego będą dotyczyły publikowane na nim treści?

Chcemy wykorzystać funkcjonalność bloga aby móc informować Państwa o wszystkim tym co jest związane z produktami dostępnymi w naszym sklepie, a także z działalnością i ofertą naszego sklepu. Chcemy docierać z czytelną informacją o nowościach w naszej ofercie w formie innej niż powszechnie stosowany mailing. Przede wszystkim chcemy skupić się jednak na nowościach i zmianach zachodzących w sprzedawanych przez nas produktach. Zarówno Euro Truck Simulator 2, jak Spintires czy Car Mechanic Simulator 2015, są wciąż produktami, które wciąż żyją i są rozwijane. Pragniemy więc, aby osoby, zainteresowane, którymś z tych tytułów miały szanse dowiedzieć się o zachodzących w nich nowościach, już z poziomu naszej strony.

Dlaczego blog będzie „MINI”? Chcemy dostarczać najważniejsze, kluczowe informacje. Co jednak najważniejsze – nie chcemy dublować, ani przepisywać innych serwisów. I co najważniejsze – skupiamy się na faktach a nie na plotkach 🙂

Korzystając z pierwszego wpisu pragniemy publicznie odpowiedzieć na pytanie które bardzo często przejwija się w otrzymywanych przez nas mailach: Czy będziemy prowadzić sprzedaż American Truck Simulator?

Gra jest jeszcze w fazie produkcji – nie jest znana data premiery, ani też cena. Bez wątpienia chcemy mieć ten tytuł w naszej ofercie!. Jeżeli więc data i cena zostaną określone, podejmiemy wszystkie starania, aby tytuł był u nas dostępny, najlepiej włącznie z formą preorderów!